Çal Köyü

 

Önemli Duyuru..!

Değerli Üyelerimiz yeni Dernekler Masası Yönetmeliğine göre, bütün üyelerin bilgilerinin güncellenmesi için aşağıda dosyayı indirip gerekli bilgiler doldurulduktan sonra; mümkünse elden, mail, whatsapp gibi platformlardan en geç   30 KASIM 2018 tarihine   yönetimimize ulaştırmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak için Genel Sekreter Halil Kazak İle iletişime geçebilirsiniz.
Gsm : 0535 555 64 92    Mail : info@calkoyu.com

Dosyayı indirmek için tıklayınız

 

   Dernek yönetimimizin almış olduğu karara göre sadece dernek üyelerine gönderilen köyümüzle ilgili gelişmeleri içeren cep telefonuna gelen mesajlar artık bütün köylülerimize gönderilmesi sağlanacaktır. Lütfen numaranızı dernek yönetimimize bildiriniz.

- Ölüm, hastalık ve köyümüzü ilgililendiren çok önemli olaylar bütün köylülerimize hiç bir ücret talep edilmeden göndeirlcektir.

- Düğün, nişan, mevlüt gibi günlerin dernek üyelerimize ücret karşılığında gönderilmesi, ücret farkının verilemesi durumunda mesajı gönderen köylümüzün onayı ile bütün köylülerimize gönderilmesi sağlanacaktır.


   Değerli Köylülerimiz. Derneğimizin facebook. sayfası açılmıştır. Köyümüzle ilgili haberleri ve gelişmeleri çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yayınlamış oalacağız. Siz değerli köylülerimizden de paylaşmak istediğniz fotoğraf, video vs. facebook sayfası yöneticisine ulaştırmanız halinde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayına alıcaktır. 

 


Piknikten Videolar..